O‘zbekiston Respublikasi va xorijiy mamlakatlarda olib borilayotgan Geografiya fanida tizimli yondashuv: nazariya, eksperiment, amaliyot va ta’limning dolzarb muammolari va istiqbolli yo‘nalishlarini muhokama qilish, tizimli yondashuv borasida tajriba almashish, iqtidorli yosh olimlarni istiqbolli ilmiy yo‘nalishlarga jalb qilishda katta ilmiy va amaliy ahamiyat kasb etadi.
Taklif etilgan ma'ruzachilar
Dunyo bo'ylab 14 mamlakatdan ma'ruzachilar
Pedagogika va ilmiy tadqiqotlarda yetakchi bo’lgan bizning taklif etilgan ma’ruzachilarimiz bilan tanishing.
Tashkiliy qo'mita
Jamoa bilan tanishing
Raqamli arxiv – bu kelajak. Biz qog’oz saqlashingiz uchun zarur bo’lgan tajriba va asosni taqdim etamiz.
Dastur
Dastur bilan tanishing
Bizning ixtisoslashgan xodimlarimiz sizning barcha ma’muriy xizmatlaringizga g’amxo’rlik qilishlariga ruxsat bering.
Join Us at Dynamics Days Central Asia and Caucasus!
Don’t miss out on this incredible opportunity to be part of a transformative scientific journey.
Ro‘yxatdan o‘tish
——— – Ishtirokchilarimiz fikrlari – ———–
Markaziy Osiyo va Kavkaz Dynamics Days ilmiy almashinuv uchun ajoyib platformadir. Buxoroda boʻlib oʻtgan konferensiya ilgʻor izlanishlar va madaniy singdirishning ajoyib uygʻunligi boʻldi. Men yangi tushunchalar va qimmatli aloqalar bilan ketdim.
Dr. Simona Watt
Fizik
Markaziy Osiyo va Kavkaz Dynamics Days dinamik tizimlar sohasidagi har bir kishi uchun majburiy tashrifdir. Tashkilot yuqori darajali edi va tarmoq imkoniyatlari bebaho edi.

Skip to main content Skip to search
The purpose of the conference: to discuss modern problems and promising directions of the systems approach to geography in the Republic of Uzbekistan and foreign countries: theory, experiment, practice, and education; exchange experiences in the field of the systems approach; encouragement of talented young scientists, popularization of promising scientific achievements.
Invited Speakers
Speakers from 14 countries world wide
In over 14 countries world wide and with over 200 employees we truly cover all aspects of your business, let us bring you back the joy to your work
Organizing Committee
Get familiar with team
Digital archiving is the future. We provide the necessary expertise and framework for it a swell as physical space for your paper storage.
Program
Get familiar with program
Let our dedicated staff take care of al your administrative services. Paperwork, contracts, legal,… we take care of all the boring things.
Join Us at Dynamics Days Central Asia and Caucasus!
Don’t miss out on this incredible opportunity to be part of a transformative scientific journey.
Registration
——— – What Our Participants Say – ———–
Dynamics Days Central Asia and Caucasus is a remarkable platform for scientific exchange. The conference in Bukhara was a perfect blend of cutting-edge research and cultural immersion. I left with new insights and valuable connections.
Dr. Simona Watt
Physicist
Dynamics Days Central Asia and Caucasus is a must-attend for anyone in the field of dynamic systems. The organization was top-notch, and the networking opportunities were invaluable.